Yazar Vitrini

Sloganımızda olduğu gibi Vitrinde Yerini Al!

yazarvitrini.com binlerce freelance yazarın kendilerini sergileyebileceği bir vitrin oluşturmayı hedefleyen tarafsız bir platformdur. Esas amacı ”freelance yazarlık” terimini meslek haline dönüştürmek olan bu platform sizlerin de desteği ile bu hedefine kısa zamanda ulaşmayı planlamaktadır. Aynı zamanda freelance yazarlara para kazandırma amacını taşıyan bu platformda düzen şu şekilde işleyecektir.

Yazarlar Açısından

Yazarlar ücretsiz bir şekilde sisteme kayıt olup, profillerini oluşturacak olan bir gönderiyi sisteme kaydedeceklerdir. Bu gönderi editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra yayına alınacaktır. Sonrasında ise bu yazarlar isimlerine özel olarak oluşturulan kategorilerinde kendi yazılarını yazmaya başlayacaklardır. Bu aşamaya kadar kendilerini sergilen yazarlar bu aşamadan sonra puanlamalar yardımı ile vitrinde yer alma şansı yakalayacaktır. Aynı zamanda iş verenler sekmesi altında yer alan (blog, haber sitesi vs.) platformlara başvuru yapabilecek ve oralarda yazarlık yapma imkanı yakalayacaklardır. Yazarlar, iş verenlere başvuru yaptığı sürece; o platformlarda ücretsiz yazmayı kabul etmiş sayılacaklardır.

 

İş Verenler Açısından

İş verenler de sisteme ücretsiz bir şekilde kaydolabilecek ve profil sayfası kabul edilecek gönderiyi oluşturabileceklerdir. Yine bu gönderi editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra yayına alınacaktır. İş verenler profil oluşturduklarında hem sitelerine yazar bulabilecek, hem de ücretsiz bir şekilde tüm kullanıcılarımıza kendilerini tanıtma fırsatı bulabileceklerdir. Oylamaya dayalı olarak bu platformlar da vitrine çıkma sahibi olarak seslerini çok daha fazla kişiye duyurma imkanına sahip olacaklardır. İş Verenler, bir yazarla iletişime geçerken; o yazara bir maddi bir teklif yapması gerektiğini unutmamalıdır.

PROJEYİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Leave a Reply